NPI - kontakt

Kontakt

NPI Ventilation AB

Adress
Hacklehemsplan 1
681 34 Kristinehamn
Telefon
0550-41 11 54
Fax
0550-184 93
E-post
Org.nr.
556833-0871

Företagsledning

Anders Nordin : VD

Anders Nordin

VD

070-523 74 30 anders@npi.se
Andreas Brolund : Projektör, projektledare, kvalitetsansvarig

Andreas Brolund

Projektör, projektledare, kvalitetsansvarig

070-625 95 08 andreas@npi.se
Lisa Arvidsson : Projektör, projektledare

Lisa Arvidsson

Projektör, projektledare

070-203 78 22 lisa@npi.se

Tjänstemän

Manfred Nowosad : Servicetekniker

Manfred Nowosad

Servicetekniker

070-625 95 13 manfred@npi.se
Tomas Melin : Injusteringstekniker

Tomas Melin

Injusteringstekniker

076-828 14 18 tomas@npi.se
Johan Persson : Projektledare

Johan Persson

Projektledare

070-260 34 75 johan@npi.se

Montörer

Alexander Erwing : Montör

Alexander Erwing

Montör

072-573 03 97 alex@npi.se
Andreas Nowosad : Montör

Andreas Nowosad

Montör

070-302 36 07 adde@npi.se
Daniel Röhr : Montör

Daniel Röhr

Montör

076-828 76 86 daniel@npi.se
Fredrik Wilson : Montör

Fredrik Wilson

Montör

073-536 66 25 fredrik@npi.se
Mathias Boholm : Montör

Mathias Boholm

Montör

070-605 33 24 mathias@npi.se
Krister Sjölund : Montör

Krister Sjölund

Montör

070-625 95 12 krister@npi.se
Lennart Max : Montör

Lennart Max

Montör

070-939 76 74 lennart@npi.se
Henrik Lennström : Montör

Henrik Lennström

Montör

070-661 52 29 henrik@npi.se
Per-Erik Larsson : Montör

Per-Erik Larsson

Montör

070-625 37 03 pelle@npi.se
Thomas Roselin : Montör

Thomas Roselin

Montör

070-689 18 91 thomas@npi.se